Interiérový design

INTERIÉROVÝ DESIGN

SPOLUPRÁCE S KLIENTEM
nabízím komunikaci v elektronické podobě bez osobní schůzky, kdy na základě zaslaných podkladů dokážu vytvořit designový návrh interiéru. Takto jsem vytvořila již několik úspěšných projektů. U některých projektů je, ale osobní schůzka potřeba. V tomto případě si domluvíme vyhovující termín a veškeré informace a podklady si předáme na místě. Moje přítomnost při zaměření, výběru materiálu a nábytkových prvků nebo dozoru na stavbě je samozřejmostí.

ZAJIŠŤUJI
návrhy interiéru, poradenská a konzultační činnost, fotorealistické vizualizace, realizace projektu, dozor nad projektem, spolupráce s řemeslnými profesemi, koordinace ostatních profesí, výroba zakázkového nábytku, vybavení interiérových prostor, inteligentní bydlení, stínící technika a bytový textil, dodavatele kvalitních kuchyňských spotřebičů, komunikace a koordinace se stavbou, moderní a kvalitní elektrotechnický materiál, výroba kuchyně na zakázku.

KOMUNIKACE
zakládám si na otevřené a upřímné komunikaci. Vždy hájím zájmy klienta a proto se nikdy nevyhýbám žádnému vyjednávání s dodavateli a řemeslníky. Pro mě je komunikace velmi důležitá k naplnění skvělého výsledku.

PODKLADY
od svých klientů budu potřebovat okótovaný půdorys, fotografie všech stran prostoru, inspirativní obrázky, které vás oslovily. V případě, že žádné nemáte inspirujte se mé stránce INSPIRACE. Popis potřeb a přání, která jsou pro klienta prioritou. Na základě těchto podkladů vyhotovím nezávaznou individuální cenovou nabídku.

VIZUALIZACE
vytvářím fotorealistické 3D vizualizace, ale také jednoduché 3D návrhy. Fotorealistické 3D vizualizace se liší od jednoduchých návrhu především realistickým vzhledem, která má co nejblíže přiblížit návrh skutečné realitě. Na mé vizualizace se můžete podívat ZDE.

PŘÍPRAVA PRO REALIZACI
mnou navržené vizualizace nejsou jen hezké obrázky, ale také se pod nimi skrývají veškeré podklady pro realizaci. Vše zakresluji do reálných rozměrů, dle předložených projektů a nebo si osobně prostory zaměřuji.

DOKUMENTACE K VÝROBĚ
k návrhů dodávám dokumentaci, kterou lze předat výrobcům nábytku, podlahářům, topenářům a ostatním řemeslům, kteří na realizaci spolupracují.

JEN ZKUŠENOSTMI OSVĚDČENÉ
spolupracuji se soukromníky, kteří mají za sebou řadu zkušeností a mnoho kladných referencí.  Vybírám si profesionály, kteří dokáží zcela naplnit mé představy o provedení dokonalé práce.

REALIZACE
při sjednání realizace, zajišťuji koordinaci veškerých řemeslných práci a přebírám veškeré jednání a záležitosti ve spojitosti s realizací. Mé podklady vždy předávám k porovnání  dodavatelům a tak můžu pro klienta zajistit širší výběr materiálů, kvality a cenové srovnání.

ASISTENCE
při vývěru zařízení do interiéru, nábytkových prvků a dekorací osobně pomůžu s výběrem a doporučením.

NAPIŠTE MI O NEZÁVAZNOU KONZULTACI

kontakt

Zdroj fotky Küppersbusch